03.06.2024
Конкурс “Кенгуру”
Математичний конкурс “Кенгуру-2024” став чудовою можливістю для здобувачів освіти 4-А класу проявити свої математичні здібності та здобути нові знання. Завдяки участі у міжнародному етапі даного конкурсу, діти отримали безцінний досвід, який надихнув їх на подальше вивчення математики.
До участі у весняному Міжнародному етапі конкурсу долучились 5 учнів 4-А класу (вчитель – М.В. Солдаткіна). За результатами конкурсу добрий результат і відповідні сертифікати отримали Абрамчук Єгор і Яровий Євген. Сертифікати учасників отримали Гоголь Кирило, Ковальчук Олександр і Міщенко Назар. Бажаємо учням подальших успіхів і ще більших перемог!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/06/Знімок-екрана-2878-1024x568.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/06/Знімок-екрана-2879-1024x569.png)