01.06.2024
Фінальний акорд початкової школи! Прощавай 4 клас!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/06/1717239856846-150x150.jpg)
Сьогодні, 31 травня у ліцеїстів 4-А класу відбулося свято «Прощавай 4 клас!» Чотири роки тому, вони тільки прийшли до школи, а вже сьогодні – відсвяткували свій перший випускний. Зовсім нещодавно, хлопчики починали вчитися читати і писати, рахувати і малювати, але за 4 роки початкової школи вони встигли списати вже не один зошит, прочитати багато підручників, подорослішати, знайти