01.05.2024
Знай наших!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-01_22-17-31-378-150x150.jpg)
26 квітня відбувся Відкритий Природничий Турнір V Всеукраїнської наукової конференції-конкурсу природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка. Наш навчальний заклад представляла Олександра ВОЛОНЧУК, учениця 9-Б класу. Олександра виконала завдання 3-х блоків з біології, хімії та географії, упевнено виборола перемогу й нагороджена дипломом І ступеня. Пишаємось успіхом дев’ятикласниці й бажаємо їй подальших перемог!