08.06.2024
Разом до успіху!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/06/изображение_viber_2024-06-07_21-22-22-836-150x150.jpg)
Саме під такою назвою з 03 червня у ліцеї-інтернаті стартував освітньо-ігровий проєкт, у якому беруть участь учителі, учні/учениці 3-4 класів, батьки.Метою проєкту є подолання освітніх втрат учасників освітнього процесу з окремих предметів (англійська мова, українська мова, математика, природа), шляхом залучення до освітньо-ігрової діяльності; зниження рівня тривожності, формування навичок стресостійкості в умовах воєнного стану; психологічна підтримка