16.10.2023
Дбаємо про довкілля
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-0714-150x150.jpg)
#ЗЕЛЕНИЙ_ПРОСТІР Учасники освітнього процесу ліцею долучаються до еко-ініціативи Глухівського МЦПО, збираючи кришечки від пластикових пляшок, а потім віддають їх на сортувальну станцію для подальшої переробки. Радує те, що здобувачі освіти є еко-свідомими та дбають про довкілля, підтверджуючи свою активну громадську позицію. Проєкт триває, і кожен охочий може принести кришечки до закладу освіти, а учнівське самоврядування