09.10.2023
І знову вихідні …
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231008_135029-150x150.jpg)
І знову вихідні… за традицією паняночки 7-Б класу разом з вихователем Миськовою Н.І провeли разом. Відвідали творчу майстерню”Наnd Made”, де під керівництвом талановитої і творчої Лук’янової К. Ю. власними руками виготовили святкові свічки. З гарним настроєм поділилися незабутніми емоціями та враженнями за чашечкою чаю та смаколиками. Щиро дякуємо Катерина Лук’янова , дівчатам за позитивні емоції,