25.05.2023
Весняні здобутки
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/заставка-150x150.png)
Паняночки 2-Б класу Хутренко Валерія і Хутренко Софія, під керівництвом вихователя Солдаткіної М.В., взяли участь у LXVI Двотуровому міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Весняна феєрія талантів» і LXVII Двотуровому міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «COOL TALENTS» від Центру освітніх інновацій та творчості «Гармонія» відповідно. Маємо чудові результати: Валерія стала лауреатом Гран-прі Премії у номінації «Прикладне