09.05.2024
9 травня – День Європи в Україні
9 травня 2024 року у КЗ СОР Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою для здобувачів освіти 4-А класу класоводом (М. Солдаткіна) було проведено виховну годину “9 травня – День Європи в Україні” з нагоди святкування Дня Європи. Відзначення Дня Європи це, насамперед, можливість ознайомити учнів з європейськими цінностями та традиціями, з країнами, які входять до її складу. День Європи в Україні – це важливий крок у становленні України як європейської держави!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2759-1024x698.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2763-1024x695.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2765-1024x694.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2769-1024x698.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2770-1024x696.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2774-1024x702.png)