26.04.2024
Гірчить Чорнобиль крізь роки…
До 38-річниці аварії на ЧАЕС класним керівником Кабановою О. О. та вихователем Шевченко Т. І. в 5-А класі було проведено виховну годину «Гірчить Чорнобиль крізь роки…» Діти ознайомилися з причинами та наслідками Чорнобильської катастрофи, з героями-глухівчанами, які, ризикуючи власним здоров’ям та життям, брали участь у ліквідації аварії. Разом зробили висновок: атом може приносити не тільки користь, а й велике лихо, якщо поводитися з ним необачно.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-24_21-36-23-787.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-24_21-36-24-273.jpg)