06.04.2024
Волонтерська акція «Допоможемо разом!»
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/432240920_1142158756745558_3752326781895163810_n-150x150.jpg)
Протягом двох тижнів у КЗ СОР Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою проходила волонтерська акція «Допоможемо разом!» по збору речей для людей з прикордонних громад, які вимушено стали переселенцями через постійні обстріли їх домівок військами росії. Активістами ліцею було прийнято рішення – спільними зусиллями зібрати найбільш необхідні речі для тих, хто у біді. Дякуємо всім