Обережно! Небезпека!
У КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою 24 квітня пройшов День цивільного захисту.
Під час виховної години у 8 класі «Обережно! Небезпека!» класний керівник Мінченко О. В. розкрила широкий спектр питань, пов’язаних зі збереженням власного життя та здоров’я в умовах військового стану. Здобувачі освіти повторили алгоритм дій при оголошенні тривоги та правила безпеки при обстрілах; звернули увагу на важливість уникання місць, де можлива присутність вибухонебезпечних предметів, замаскованих під побутові речі; згадали про небезпеку прогулянок до лісу та річки на прикордонних територіях. Окрему увагу було приділено пожежній безпеці, ризику отруєння хімічними речовинами та правилам безпечної поведінки в соцмережах. Безпека завжди на першому місці!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/439823875_1153776635583770_5225784511949105425_n.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/439815591_1153776575583776_5343221636796696776_n-1024x556.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/439935345_1153776638917103_4994958029678341129_n-1024x554.jpg)