День цивільного захисту. Надзвичайні ситуації
Щороку, у КЗ СОР Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою проводиться День цивільного захисту. У цей день ми згадуємо про важливість готовності до непередбачуваних ситуацій та збереження безпеки.
Тому, класоводом Солдаткіною М.В. разом з вихователем Москаленко О.В. для здобувачів освіти 4-А класу було проведено виховну годину на тему «День цивільного захисту. Надзвичайні ситуації». Під час виховної години учні згадали про види загроз, вкотре повторили алгоритм дій у випадку повітряної тривоги, пожежі, під час евакуації в цілому. Також здобувачі освіти мали можливість узагальнити і систематизувати свої знання з цивільного захисту під час проходження вікторини.
Отже, День цивільного захисту – це нагадування нам про те, що ми не повинні бути беззахисними перед загрозами. Готовність, підготовка та знання – ключі до нашої безпеки та безпеки наших близьких. Нехай цей день послужить нагадуванням про важливість підготовки та обізнаності в сфері цивільного захисту.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-А-1024x572.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/Знімок-екрана-2688-1024x575.png)