23.04.2024
Всеукраїнський конкурс творчих робіт “Збережи та віднови свої позитивні емоції, почуття та психічний стан”
Психологічна служба Комунального закладу Сумської обласної ради Глухівського ліцею – інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, взяла участь в Всеукраїнському конкурсі творчих робіт на тему: “Збережи та віднови свої позитивні емоції, почуття та психічний стан” . За підсумками спеціалісти були нагороджені дипломами лауреатів конкурсу творчих робіт lll місце.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_13-29-11-960.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_13-29-12-161.jpg)