Акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь»
Учні та учениці 11-х класів Глухівського ліцею-інтернату долучилися до загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь». Ліцеїсти разом із педагогами висадили на території закладу Алею Пам’яті із семи саджанців яблунь. Ці дерева є символами, що пов’язали минуле, сучасне і майбутнє. Добре залишати пам’ять після себе, щось довговічне, у що вкладаєш свої найпозитивніші емоції. Ці дерева – це не просто згадка про клас, про дні, проведені в стінах ліцею. Це пам’ять про загиблих сучасних Героїв України – випускників ліцею-інтернату та педагога-наставника, які віддали своє життя за свободу й незалежність нашої країни.
Пройдуть роки й десятиліття, зміняться покоління, а ці яблуні будуть нагадувати про подвиг воїнів, які загинули заради ПЕРЕМОГИ, МИРУ, ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-20_09-43-36-275-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-20_09-43-40-281-1024x792.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-20_09-43-22-614-768x1024.jpg)