28.03.2024
Зустріч з відповідальним секретарем приймальної комісії ГНПУ ім. О. Довженка
26 березня для учнів 11-х класів Глухівського ліцею-інтернату та їхніх батьків було організовано зустріч з відповідальним секретарем приймальної комісії ГНПУ ім. О. Довженка щодо особливостей вступної кампанії 2024 року. Здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з умовами вступу, процедурою проведення НМТ, почули відповіді на актуальні для них питання. Дякуємо університету за багаторічну співпрацю й підтримку наших випускників!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-28_10-43-23-077-1024x455.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-28_10-42-49-065-1024x553.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-28_10-42-49-571-1024x463.jpg)