22.03.2024
Всесвітній день води
У 9-х класах пройшла виховна година до Всесвітнього дня води. Діти ознайомилися зі значенням води у природі, станом води, використанням води, дізналися про охорону водних ресурсів. Адже вода – це скарб!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-20_16-57-13-887.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-20_16-57-14-840.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-20_16-57-15-592.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-20_16-57-15-375.jpg)
У 9-х класах пройшла виховна година до Всесвітнього дня води. Діти ознайомилися зі значенням води у природі, станом води, використанням води, дізналися про охорону водних ресурсів. Адже вода – це скарб!