24.02.2024
Вистояли – переможемо!
24 лютого 2024 року минає два роки повномаштабного збройного вторгнення рф на територію України. У ці дні українці об`єднуються, щоб знову привернуть увагу світової громадськості до війни.
З метою вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу вихователем Миськовою Н.І. для учениць 7-Б класу було проведено виховну годину “Вистояли – переможемо!”
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/mceclip5.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/mceclip4-1024x1024.png)