23.10.2023
Україна – європейська держава
З метою розширення знань про Європейський Союз, країни, які в нього входять, формуванню нового європейського світогляду молоді, виховання бережливого і шанобливого ставлення до родини, Батьківщини, сприянню уявленню про переваги євроінтеграції для України, приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів, а також вихованню поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів із здобувачками освіти 5 класу було проведено виховну годину «Україна – європейська держава».
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-18_13-42-02-747.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-18_13-42-07-503-1024x526.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-18_13-42-12-340.jpg)