14.01.2023
Святкування Щедрого вечора
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230114_150523-150x150.jpg)
Із давніх-давен люди вірили, що обрядові щедрування та посівалки мають магічну силу. Під час виховної години «Святкування Щедрого вечора» ліцеїсти 3-А класу познайомилися з традиціями та обрядами святкування Маланки та Василя. Наприкінці заходу хлопчики заспівали свої засівалки. Нехай у кожному домі лунає новорічна щедрівка та засівалка, даруючи віру в добро та злагоду у 2023році!