НЕЗАБУТНЯ ІСТОРІЯ ДОВЖИНОЮ В 4 РОКИ!
Ось і відбулося довгоочікуване свято Випускного вечора для 24 учениць 4-Б класу. Красуні неабияк готувалися до цієї події – вивчили пісні, склали авторські вірші, записали “баночку спогадів”, намалювали портрет учителя й вихователя, приготували сувеніри власноруч та обрали свій неповторний образ. Відеопривітання лунали від директорки ліцею Богославської Н.Є, випускників 11 класу та від однокласниці, яка наразі перебуває у Німеччині. Тепла атмосфера, дружні оплески, щирі посмішки додавали святу родинного затишку, бо за ці неймовірні 4 роки наша шкільна родина стала одним цілим! І як не сумно прощатись, але ми впевнені, що в 5 класі розумниці відкриють для себе все більші горизонти та намічені цілі обов’язково здійсняться! У добру путь, найяскравіші, найрозумніші та найстрімкіші пташечки!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/DSC_0266-1024x680.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/DSC_0246-1024x680.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/DSC_0215-1024x680.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/DSC_0591-1024x680.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-29_17-21-52-562-1024x1024.jpg)