ЛІЦЕЇСТИ СЕРЕД ЛАУРЕАТІВ МІСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ «НАДІЯ»
Підбито підсумки участі здобувачів освіти Глухівської ТГ в різноманітних олімпіадах, конкурсах і змаганнях у 2023-2024 н.р. 22 травня відбувся традиційний фестиваль «Надія» – щорічне свято науки, творчості, креативності, на якому були відзначені і ліцеїсти, які проявили протягом навчального року високий рівень навчальних, наукових і творчих здібностей: Туник Софія, Міщенко Анна, Стрельчук Марія, Мартиненко Ілля, Романцова Софія, Буханістий Дмитро, Горенко Тетяна, Шпак Микола.
Щиро дякуємо педагогам, які в такий важкий час знаходять час і ресурси готувати переможців конкурсів і змагань. Висловлюємо подяку батькам учнів, які відповідально ставляться до їх виховання, створюють умови для розвитку й удосконалення.
Ліцеїстам та їхнім наставникам бажаємо нових творчих і наукових здобутків, натхнення на нові звершення для уславлення закладу освіти й України!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-22_21-08-57-051-1024x819.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-22_21-09-06-606-1024x819.jpg)