ЮНІ МАЙСТРИ СЛОВА
Підбито підсумки ХХVІІ обласного літературного конкурсу «Проба пера», організатором якого є комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Цьогоріч до участі у конкурсі долучилися 363 здобувачі освіти з різних куточків Сумської області, з них 5 ліцеїстів. Вони представили свої творчі доробки номінації «Гумор», «Пісня», «Вірші» та «Проза».
За результатами підсумків журі конкурсу переможцями та призерами стали: Мельник М. (І місце), Шпак М. (І місце), Савощенко Є. (ІІ місце), Романцова С. (ІІІ місце), Степа Єгор (ІІІ місце).
Щиро вітаємо юних письменників і письменниць та їх наставників Бокову Н.М., Кабанову О.О., Солдаткіну М.В., Трошу Н.В. Бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-18_08-31-01-199-1024x722.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-18_08-31-11-178-1024x722.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-18_08-31-25-129-1024x722.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-18_08-31-36-228-1024x722.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-18_09-00-42-666.jpg)