17.05.2024
Безпека дорожнього руху – це життя!
У рамках Тижня безпеки дорожнього руху класоводом 4-А класу (Солдаткіна М.В.) було проведено тематичну годину спілкування “Безпека дорожнього руху – це життя”. ЇЇ метою було підвищення рівня правової свідомості, безпеки та відповідальності учасників дорожнього руху в умовах воєнного стану, мотивація учнів до усвідомленої поведінки на вулиці.
Пам’ятаймо, безпека на дорозі – це безпека життя!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2804-1024x705.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2806-1024x714.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2809-1024x702.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2810-1024x702.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2812-1024x705.png)