16.05.2024
День вишиванки єднає дитячі серця!
День вишиванки набуває з кожним роком особливого значення. Для учениць 4-Б класу це свято також є надзвичайним. І не тому, що дівчатка одягнули вишиванки та стали неймовірними красунями-україночками, а ще й тому, що в цей день по-особливому відчувається патріотизм, сила, воля, ідентичність, віра та жага до свободи! Одягаючи вишиванку, четвертокласниці проявили любов до рідної землі та найкращої неньки-України!
На майстерці дівчатка виготовили ляльку-україночку, створили власні орнаменти на сорочці та заплели яскраві стрічки в коси. Не обійшлося і без народного символу – незламного соняшника. Майстрині виготовили власноруч сонячну квітку, дізналися цікаві факти про цю рослину та зробили яскраву фотосесію. Шануймо НАШЕ!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-15_23-25-24-683-1024x497.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-15_23-25-24-789-768x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-15_23-25-24-982-1024x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-15_23-25-24-856-1024x1024.jpg)