14.05.2024
Тренінг для юних рятувальників-пожежників
Для дружини юних рятувальників-пожежників «Hot stop» Глухівського ліцею-інтернату співробітники ДСНС Шосткинського районного управління в Сумській області провели тренінг. Дівчата та хлопці не тільки повторили правила пожежної та мінної безпеки, а й спробували свої сили у гасінні умовної пожежі зі справжнього пожежного ствола. Діти активно брали участь у демонстраціях та різноманітних вправах й отримали корисний досвід.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Снимок-экрана-336-1024x768.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Снимок-экрана-335-1024x764.png)