14.05.2024
Всеукраїнська олімпіада з географії
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, яка проводиться на базі природничого – географічного факультету СумДПУ ім. А. С.Макаренка. Учасниці олімпіади, виконуючи завдання теоретичного і практичного спрямування, продемонстрували творчий підхід, креативність і наполегливість. Найкращі результати у вирішенні завдань та призові місця вибороли: Романцова Софія (10 клас) – Диплом І ступеня, Сапун Вікторія (11-Б клас) – Диплом І ступеня, Гетьманенко Анна (10клас) – Диплом ІІІ ступеня ( підготувала вчитель географії Шеремет С.А.). Участь в олімпіаді сприяє професійній орієнтації учнівської молоді, заохочує учнів/учениць до поглибленого вивчення предмету.
Щирі вітання переможницям і подальших успіхів!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2778.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2779.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2780.png)