08.05.2024
Перемогли нацизм – переможемо і рашизм!
8 травня у День пам’яті та примирення здобувачі освіти 9-Б класу переглянули навчальне відео, завдяки якому дізналися більше про події Другої світової війни. Класний керівник Павена М.А. пояснила дітям, чому саме 8 травня було визначеною святковою датою в Україні. Діти вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів у роки Другої світової війни та пам’ять Героїв сьогодення. Виховну годину було закінчено під гаслом “Перемогли нацизм – переможемо і рашизм!” Все буде Україна!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-08_08-56-27-736.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-08_08-56-27-977-1024x328.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-08_08-56-28-046-1024x374.jpg)