Мандруємо екологічними стежинами!
У календарі міжнародних свят існує два Дні Землі – 20 березня (в День весняного рівнодення), а другий – 22 квітня. Перший має миротворчу та гуманістичну спрямованість, другий – екологічну. Мета свят – привернути увагу до нашого спільного дому – планети Земля, нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного. Четвертокласниці до Дня Землі виготовили макети нашої планети, в рамках екологічного театру озвучили проблеми довкілля та запропонували шляхи їх вирішення, створили поробки із вторинного матеріалу, прослухали цікаву розповідь однокласниці Найданової Поліни, яка наразі проживає у Німеччині, про сортування сміття та побутових відходів.
Тож спільними зусиллями крокуємо до однієї мети – екосвідомого майбутнього!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-21_19-33-05-768x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-21_19-32-33-1024x576.jpg)