Всесвітній День води
22 березня у всьому світі проходять заходи з відзначення Всесвітнього Дня води, мета якого привернути увагу громадськості до проблем водних ресурсів та наголосити на їх вразливості.
З метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності здобувачів освіти щодо проблем, пов’язаних з раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів, приверненням уваги до проблем, повязаних з водними ресурсами, у Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою для здобувачів освіти 4-А класу класоводом (М. Солдаткіна) було проведено бесіду “Всесвітній День води” протягом якої учні дізналися цікаві факти про воду, її властивості і значення для всього живого.
Вода – дуже цінний та життєво необхідний ресурс. Не будьте байдужими до свого майбутнього, розпочинайте берегти воду вже сьогодні!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-1024x576.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-1024x576.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-1024x574.png)