Безпека життєдіяльності під час весняних канікул

Весняні канікули – це час радості та відпочинку, проте важливо пам’ятати про дотримання правил, які забезпечать безпеку та добробут.

Класоводом 4-А класу (М. Солдаткіна) для здобувачів освіти перед канікулами було проведено інформаційну бесіду, підкреслюючи необхідність дотримуватися правил безпеки під час весняних канікул. Було наголошено на важливості розумного та обережного ставлення до активного відпочинку, зокрема під час прогулянок та відвідування громадських місць.

Особлива увага була приділена мінній безпеці. Класовод нагадала учням про потенційні небезпеки та правила поведінки під час повітряної тривоги, в укриттях. Також акцентовано увагу на необхідності уникати невідомих місць та не торкатися незнайомих предметів, оскільки вони можуть бути вибухонебезпечними.

Завершуючи бесіду, класовод нагадала учням про важливість дотримання правил особистої безпеки, яка включає уникання небезпечних ситуацій, звернення за допомогою у разі потреби та повідомлення батькам про свої маршрути та плани.