Географічний крос
Географія відкриває величезний світ, сповнений таємниць, це ключ до розуміння світу, у якому ми живемо. Серед здобувачів освіти КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою є поціновувачі географічних знань, які є активними учасниками географічних конкурсів та вікторин. Участь у Всеукраїнській онлайн-вікторині «Географічний крос-2024», що проводилась природничим факультетом Сум ДПУ імені А.Макаренка, показала високий рівень навчальних досягнень здобувачів освіти.
Дипломами І ступеня нагороджені – Шпак Микола , Осідак Денис (11 клас), Тимошовець Олег, Шулік Вікторія, Гетьманенко Анна (10 клас), Кебець Михайло, Козуб Матвій, Шкурко Анастасія (8 клас).
Дипломами ІІ ступеня – Горенко Тетяна, Лебедєва Альона, Плахута Альона (11 клас).
Дипломом ІІІ ступеня – Сапун Вікторія (11 клас).
10 березня 2024 року у прямому ефірі відбувся розіграш призів, які визначала програма «Рандомайзер». За її результатом Гетьманенко Аня отримала безпровідникову клавіатуру.
Вітаємо юних знавців географії та бажаємо нових перемог!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Снимок-экрана-258-1024x764.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Снимок-экрана-257-1024x760.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Снимок-экрана-259-1024x759.png)