08.03.2024
Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з черговим яскравим досягненням Романцову Софію та її наставника Кабанову О.О. у конкурсі «Олімпіада геніїв України» –«Бронзова медаль»! Категорія: креативне письмо, номінація: поезія. Цей конкурс ще один доказ таланту і здібностей. Нехай у вашому житті чекає ще багато таких участей і перемог, хай кожен день дарує стимул і високе прагнення, нехай допомагають боротися за радість і щастя підтримка близьких і друзів.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/изображение_viber_2024-03-07_12-35-27-165-682x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/изображение_viber_2024-03-07_12-35-55-446.jpg)