27.02.2024
Вітаємо переможців XX Всеукраїнської інтернет-олімпіади з біології та інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» «Зима-2024» від освітнього проєкту «На Урок»!
Пізнання світу живої природи – захоплива й дивовижна подорож у просторі й часі, а участь в олімпіаді – чудова нагода розширити світогляд, перевірити свої знання й позмагатися з ровесниками. В інтернет-олімпіаді з біології та інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» брало участь 63 учні 5-11 класів, з яких дипломи І-ІІІ ступеня вибороли 28, а 35 отримали сертифікат учасника.
Вітаємо наших юних олімпійців з високим результатом і бажаємо їм нових досягнень та перемог у майбутньому!
Учитель біології Наталія Шилова.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG-1918-1024x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG-1920-1024x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG-1919-1024x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG-1921-1024x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG-1922-1024x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG-1923-1024x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG-1924-1024x1024.jpg)