24 лютого. Нація незламних
Вам Бог помагає!
Т. Г. Шевченко
23 лютого для здобувачів освіти 4-А класу було проведено годину спілкування на тему «24 лютого. Нація незламних» до другої річниці з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.
На початку даного заходу учні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у війні. У ході години спілкування вчителька разом зі здобувачами освіти згадали про перші тривожні дні з моменту початку вторгнення. Також хлопці, під час інтерактивної гри, згадали міста-герої, відгадували пісні які стали символічними за ці два роки для всіх українців, охарактеризувала Героя сьогодення і кожен учень мав змогу поділитися своїми думками і мріями розпочавши речення зі слів: «Після перемоги я …»
Година спілкування стала значущим кроком у формуванні патріотичних цінностей серед молодого покоління.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2293-1024x692.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2300-1024x702.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2310-1024x699.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2314-1024x706.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2317-1024x701.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2318-1024x709.png)