20.02.2024
20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні
Десять років тому українців спробували вбити у власній країні, у власній столиці лише за мирний вибір бути собою та бути вільними. Проти беззбройної Небесної Сотні були кулі.
Здобувачі освіти 4 – Б класу дізналися про це на виховній годині «День пам’яті Героїв Небесної Сотні» та вшанували подвиг учасників Революції Гідності та всіх захисників, які беруть участь у захисті незалежності.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Снимок-экрана-628-1024x576.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Снимок-экрана-640-1024x576.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Снимок-экрана-636-1024x576.png)