16.02.2024
Ми пам’ятаємо
У 9-х класах пройшла виховна година «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав». Виховуючи повагу до учасників військових подій в Афганістані, діти ознайомилися з трагічними сторінками нашої історії, про бойові дії в Афганістані, з якого згодом були виведені війська, які брали участь у війні на території цієї країни. У цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.
Вічна пам’ять загиблим та співчуття родинам, які втратили своїх близьких.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-16_17-01-55-664.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-16_17-01-49-996.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-16_17-01-50-430.jpg)