09.02.2024
Йдемо на піцу!
До Міжнародного дня піци учениці 4-Б класу ставляться позитивно! І на питання: “Чи йдемо на піцу?” Лунало дружнє: “ТАК”. І недарма, бо піца всіма улюблена їжа! Завдяки Глухівському вищому професійному училищу дівчатка відчули себе юними піцайолами та створили найсмачнішу піцу власноруч.
А на уроці образотворчого мистецтва ліпили та малювали улюблену страву. Були й такі господині, що вдома приготували піцу та поділилися досвідом. Як смачнооо!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-09_00-21-04-656-768x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-09_00-21-38-704-1024x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-09_00-21-05-422-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-09_00-43-10-337-877x1024.jpg)