Життя віртуальне — ризики реальні
У світі, де Інтернет з кожним роком відіграє все більш важливу роль у нашому повсякденному житті, питання безпеки в Інтернеті стають все більш актуальними. З метою підвищення рівня захисту користувачів в Інтернеті багато країн впроваджують ініціативи, такі як Тиждень Безпечного Інтернету.
Вищезгаданий тиждень надає унікальну можливість для навчання та обговорення різних аспектів безпечного користування Інтернетом. Тому, для здобувачів освіти 6-их і 7-их класів вчителем інформатики (О.В. Солдаткін) було проведено бесіду не тему «Безпечний Інтернет», протягом якої учні й учениці згадали правила поведінки у соцмережах, повторили про основні загрози в мережі Інтернет: кібербулінг, тролінг, фішинг, кібергрумінг і виконали низку вправ, які мали на меті підвищити рівень знань здобувачів освіти щодо безпечної поведінки в Інтернеті.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-1024x624.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-1024x509.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-1024x622.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-1024x515.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/6-1024x512.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/5-1024x472.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/7-1024x518.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/8-1024x620.png)