Як не заблукати в мережі
Кожен рік ми відзначаємо День Безпечного Інтернету. Це свято засновано з метою привернути увагу до важливості безпечного користування Інтернетом.
Для здобувачів освіти 4-А класу класоводом (Солдаткіна М.В.) було проведено класну годину «Як не заблукати в мережі». Учні дізналися про історію виникнення цього тематичного дня, згадали, які основні небезпеки можуть чатувати у мережі. Насамкінець класної години, здобувачі освіти разом з класоводом сформували ряд правил, які необхідні для безпечної поведінки в Інтернеті.
День Безпечного Інтернету – це нагадування про важливість захисту наших персональних даних. Нехай цей день стане приводом для всіх нас переглянути наші онлайн звички та прагнути зробити Інтернет безпечнішим місцем для всіх користувачів.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2166-1024x702.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2170-1024x703.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2167-1024x712.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2172-1024x734.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2176-1024x737.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2181-1024x707.png)