25.01.2024
Змагання з баскетболу
Заняття спортом є невід’ємною частиною життя здобувачів освіти КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, які активно беруть участь у «Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч».
Сьогоднішній день присвячений баскетболу – одній з улюблених спортивних розваг світу, яка уособлює велич сили духу, мужності, патріотизму, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку.
У турнірі взяли участь дві команди юнаків та дівчат. Команда «Незламні» з перших хвилин захопила ініціативу і здобула перемогу у напруженій боротьбі. По закінченню змагань усі учасники отримали грамоти та солодкі подарунки, які забезпечив депутат Сумської обласної ради Романько О.В.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/422576107_1099312891030145_4034110499388207526_n-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/422461651_1099312824363485_8103993435558866028_n-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/422454310_1099313004363467_3520968505642323322_n-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/421353411_1099312927696808_7961193945580375509_n-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/422596660_1099312964363471_4037582077552489711_n-1-768x1024.jpg)