Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч #РазомПереможемо, #плічопліч, #шкільніліги
Глухівський ліцей-інтернат долучився до масштабного спортивного руху «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» , що стартував в Україні. Метою цього проєкту є популяризація спорту серед учнівської молоді, залучення максимальної кількості учнів до занять фізичною культурою, формування у них лідерських якостей, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти.
У ліцеї-інтернаті сформовано команди, які змагатимуться у трьох видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі.
Перший день змагань розпочався із гри у волейбол серед юнаків та дівчат 9-х класів. Юні спортсмени та спортсменки показали неймовірне завзяття, продемонстрували фізичні та технічні здібності. Кожна гра була насичена напруженими моментами. Бажаємо вправності, наснаги та успіхів у наступних змаганнях!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-24_15-47-09-453-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-24_16-27-24-946-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-24_16-27-26-414-1024x939.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/изображение_viber_2024-01-24_15-13-29-986-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/изображение_viber_2024-01-24_15-13-30-199-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/изображение_viber_2024-01-24_15-13-30-322-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/изображение_viber_2024-01-24_15-13-30-906-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/изображение_viber_2024-01-24_15-13-30-808-1024x768.jpg)