22.01.2024
22 січня-День соборності України
Панянки 3-Б класу на уроці української мови ( тема «Розрізняю власні і загальні назви» ) дослідили, що означає слово «соборність», повторили символи нашої країни, ознайомилися з життям і творчістю відомих українців, вшанували пам’ять захисників України.
Усвідомили, що сила українців-це єдність, відданість, незламність, віра, згуртованість, мова, працелюбність.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/Знімок-екрана-2024-01-21-225128-1024x578.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/Знімок-екрана-2024-01-22-165653.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_14-18-19-1-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/Знімок-екрана-2024-01-22-170351.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/Без-імені-1-1024x576.jpg)