18.01.2024
Сніговик, хто він?
18 січня 2024 року з нагоди святкування Всесвітнього дня сніговика класоводом Солдаткіною М.В. для здобувачів освіти 4-А класу КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою було проведено виховну годину на тему “Сніговик, хто він?”.
Протягом виховної години учні ознайомилися з історією свята та його засновником, дізналися цікаві факти про сніговиків, розглянули як виглядають сніговики у різних країнах світу.
Насамкінець, хлопчики залюбки і з легкістю намалювали сніговиків!
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/Знімок-екрана-2054-1024x819.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/Знімок-екрана-2059-1024x819.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/Знімок-екрана-2003-1024x677.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/Знімок-екрана-2061-1024x819.png)