16.01.2024
Безпечне використання газу у побуті
У рамках проведення Місячника безпечного використання газу у побуті у 5-Б класі класним керівником Милютіною О.Л. була проведена виховна бесіда на тему: “Безпечне використання газу у побуті”. Учні переглянули навчальний матеріал “Як користуватися газом та газовими приладами” та “Правила газової безпеки”, пригадали правила поводження з газовими приладами, а також акцентували увагу на тому, що дотримання цих правил допоможе запобігти нещасним випадкам при використанні газу у побуті, збереже життя і здоров’я.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-16_14-22-50-933-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-16_14-22-49-801-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-16_14-22-51-107-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-16_14-22-50-428-1024x768.jpg)