День збройних сил України

Щорічно 6 грудня відзначається одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. 6 грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Проте День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких, наша країна досі лишається суверенною незалежною державою. Українська армія може пишатися своєю історією, своїми традиціями. Ніколи наші війська не зазіхали на чужі території, не посягали на чуже добро, чужі землі.

Учениці 5-Б класу КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою також долучилися до святкування цієї події. Класним керівником Милютіною О.Л. та вихователем Васіною О.М. було проведено виховну годину «Відважний воїн на сторожі», де учениці мандрували сторінками історії мужності та звитяги наших славних ЗСУ, складати асоціативний кущ, читали вірші, переглядали відео та слухали пісні присвячені Збройним силам України, також наприкінці виховної години дівчатка прослухали молитву «За визволення України» та написали листи-подяки воїнам ЗСУ.  Ми щиро дякуємо кожному солдату, який несе службу та захищає наш спокій, ми віримо у вас і знаємо, що Україна обов’язково переможе! Слава Україні! Героям Слава!