28.03.2023
Весняні канікули
Ось і почалися канікули. Учні 8-го класу із задоволенням прийшли до школи пограти у волейбол. Діти раділи довгоочікуваній зустрічі у стінах рідного ліцею. За словами вихованців, вони ще так сильно ніколи не сумували за школою, як зараз. Командна гра у волейбол не тільки сприяла позитивним взаєминам дітей, а й допомогла покращити координацію, швидкість реакції та зміцнити м’язи тіла.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-17ecdfe846b0d2c6a233e2fca98622cd-V-1024x1024.jpg)