Останній дзвоник у 1-Б класі

Для кожного з нас цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

09.06.2022 пролунав останній дзвоник у паняночок 1-Б класу КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

  Дівчатка побували в гостях у «Королівстві книжок». Разом з бібліотечними агентами,  добрими, чарівними бібліотекарками, подорожували на веселому поїзді по станціях: «Дракон», «Маша», «Панда», «Єдиноріг», «Смурфетка». Дівчатка відгадували загадки, кросворди, брали участь у конкурсах. На святі були присутні батьки, які підтримували маленьких мандрівниць. 

    По закінченню свята пролунав останній дзвінок, який символізує віру в добро і мир, про радісні моменти, які відбулися в стінах школи за рік, що минув.

    Щиро дякуємо Осипенко Л.Д., Шубніковій Н.В, Бубновій Л. В за незабутні враження і позитивні емоції.  

     Вітаємо усіх із святом Останнього дзвоника. Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за книжки у вересні. Ми віримо в нашу ПЕРЕМОГУ!