Цивільний захіст
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2019/10/картинка-2-1.jpg)
Цивільний захист — функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період (ст. 4 Кодекс цивільного захисту України).
Відповідно до законодавства громадяни України мають право на захист свого життя й здоров’я від наслідків аварій, пожеж, стихійних лих та на вимогу від Уряду України, інших органів державної виконавчої влади, адміністрацій підприємств, установ й організацій незалежно від форм власності й господарювання гарантій по забезпеченню його реалізації. Держава як гарант цього права здійснює захист населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф техногенного, екологічного, природного й військового характеру.
СХЕМА РОЗМІЩЕННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ТА ПРАЦІВНИКІВ В УКРИТТІ КЗ СОР – ГЛУХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ПІД ЧАС ЕВАКУАЦІЇ У ВИПАДКУ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-22_09-44-14-618-1024x1024.jpg)
СХЕМА УПРАВЛІННЯ, ЗВ’ЯЗКУ, ОПОВІЩЕННЯ І ВЗАЄМОДІЇ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ КЗ СОР – ГЛУХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-22_09-44-14-727-743x1024.jpg)
СХЕМА ПЛАНУ ЕВАКУАЦІЇ УЧНІВ ТА ПЕРСОНАЛУ НА ВИПАДОК ПОЖЕЖІ ТА ВИБУХУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ – ГЛУХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-47-800-1-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-47-720-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-47-622-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-47-543-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-47-476-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-47-414-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-47-358-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-47-303-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-47-246-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-47-174-1-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-47-085-1-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-47-026-2-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-46-958-1-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-46-879-1-1024x771.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_17-12-46-810-1-1024x771.jpg)