30.05.2024
Екскурсія «Моє рідне місто»
У рамках вивчення теми з ЯДС «Наш рідний край» відбулася пішохідна екскурсія – прогулянка по рідному місту. 26.05. 2024 учениці 3-Б класу (вчитель Савощенко Н.В) здійснили пішохідну екскурсію- прогулянку центральною частиною міста, в якому, на невеликій території, зосереджена значна кількість пам’яток. Екскурсія була насиченою і цікавою. Дякуємо екскурсоводам Національного заповідника «Глухів» за цікаву і змістовну розповідь про наше чудове місто Глухів.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/12-1024x576.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/10-1024x576.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/11-1024x576.jpg)