21.02.2024
Україна починається з мови
21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Мова – одне з найбільших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.
З нагоди свята здобувачі освіти 4-х класів разом із класоводами і вихователями відвідали Краєзнавчий музей, де відбувся виховний захід «Україна починається з мови». Під час свята учні ознайомилися з історією виникнення української мови і стародавніми рукописними та друкованими книгами.
Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Тож, любіть і вивчайте рідну мову, будьте гідними громадянами своєї держави.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/1708526581086-1024x555.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/1708526581070-1024x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/1708526581076-1024x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/1708546744605-1024x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/1708546744598-852x1024.jpg)